Aktualności

Nasze Gimnazjalistki wygrały gminne zawody w piłkę ręczną

1855
8-04-2018

           Gminne  eliminacje piłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży i Dzieci.

W dniu 6.04.2018r w hali Szkoły Podstawowej w Żegocinie odbyły się gminne eliminacje piłki ręcznej dziewcząt. Turniej rozegrany został w systemie „każdy z każdym” w dwóch kategoriach wiekowych, Igrzyska Dzieci (szkoła podstawowa) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dawne Gimnazjum).

Do turnieju przystąpiło 8 zespołów , po 4 w każdej kategorii.

Szkoła Podstawowa: SP Żegocina, SP Łąkta Górna, SP Rozdziele, SP Bytomsko.

Gimnazjum: SP Żegocina(kl VII), ZS Żegocina (Gimnazjum), Łąkta Górna, Rozdziele.

 Po losowaniu drużyny rozgrywały mecze 2x 7 minut.

Wyniki: Szkoła Podstawowa

Łąkta G:Rozdziele(9:3), Bytomsko:Żegocina(1:8), Łąkta G:Żegocina(5:4), Rozdziele: Bytomsko(4:1), Łąkta G:Bytomsko(4:0), Żegocina:Rozdziele(7:3)

Kolejność końcowa:

1.      SP Łąkta G.     9 punktów

2.      SP Żegocina    6 punktów

3.      SP Rozdziele   3 punkty

4.      SP Bytomsko   0 punktów

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Oliwia Furtak, Kamila Mida, Andżelika Krawczyk, Aleksandra Kokoszka, Karolina Dziedzic, Magdalena Adamczyk, Julia Szmyd, Wiktoria Kępa, Aleksandra Janikowska, Zuzanna Jawień, opiekun Henryk Wrona.

Wyniki: Gimnazjum

Żegocina:Łąkta G(11:6), Żegocina (SP):Rozdziele(8:6), Żegocina(G):Rozdziele(14:5), Łąkta G:Żegocina(SP)(7:5), Żegocina(G):Żegocina(SP)(11:4), Rozdziele:Łąkta G(5:8)

Kolejność końcowa:

1. ZS Żegocina             9 punktów

2. SP Łąkta Górna       6 punktów

3. SP Żegocina(VII)     3 punkty

4. SP Rozdziele           0 punktów

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Karolina Król(B), Ola Bulanda(B), Natalia Gawłowicz(K), Justyna Grabiasz, Martyna Piaskowy, Aleksandra Pławecka, Karolina Rzepecka, Patrycja Kępa, Katarzyna Rosiek, Karolina Bożek, Kinga Wójcik, opiekun Wiesław Wolak.

Najskuteczniejsze zawodniczki turnieju: Patrycja Kępa(ZS Żegocina )-12 bramek, Natalia Gawłowicz (ZS Żegocina) 10 bramek.

Wszystkie mecze sędziował Pan Filip Pach- sędzia piłki ręcznej z Bochni. Drużyny otrzymały dyplomy a najlepsze trzy zespoły w każdej kategorii puchary ufundowane przez Wójta Gminy Żegocina. Mecze obfitowały w efektowne bramki i ciekawe zagrania. Już w najbliższy wtorek 9 kwietnia drużyna Zespołu Szkół w Żegocinie wystartuje w turnieju powiatowym w Bochni.

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Święty Mikołaj w naszej szkole Wizyta klasy VIII z Budapesti Egetemi Katolikus Gimnazium w naszej szkole Nasi gimnazjaliści wygrali gminne zawody w piłkę ręczną Nasze Gimnazjalistki wygrywają Zawody Powiatowe w piłce ręcznej
Nasze Gimnazjalistki wygrały gminne zawody w piłkę ręczną

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: zslgz1@wp.pl 

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl