LO Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Żegocinie

LO - ABSOLWENCI 2017klasa III LO 2017 studniówka

Wychowawczyni – mgr Teresa Stachoń

27 absolwentów : Tomasz Adamczyk, Lidia Bilska Patrycja Bukowiec,  Michał Chyrc, Janusz Czoch, Hubert Dedio,  Patrycja Dziedzic, Marcin Dragan, Klaudia Fąfara, Eryk Gajewski, Kacper Gładki, Paweł Gniadek, Sylwia Gutowska, Łukasz Kogutowicz,  Izabela Koniuszy, Hubert Kuska, Łukasz Kuska, Justyna Lisek, Piotr Mleczko, Patrycja Paruch, Jakub Pławecki, Izabela Rosiek, Patryk Szewczyk, Filip Tokarz, Sabina Trojan, Agata Waligóra, Mateusz Waligóra

LO - ABSOLWENCI 2016

klasa III LO 2016

LO - ABSOLWENCI 2015

klasa III LO 2015

LO - ABSOLWENCI 2014

LO

klasa III LO 2014

Wychowawczyni – mgr Teresa Stachoń

22 absolwentów: Leszek Bury, Joanna Cudejko, Alicja Czyczerska, Dominik Dudek, Agnieszka Dudzic,Anna Gamoń, Joanna Janczyk, Katarzyna Jędrzejek, Anna Juszczyk, Beata Kazior, Katarzyna Kazior, Klaudia Kądziołka, Krzysztof Krajewski, Anna Krawczyk, Agnieszka Mulka, Adam Pajor, Grzegorz Pączek, Wojciech Pączek, Grzegorz Salabura, Mateusz Sumara, Ewelina Waligóra, Jakub Waligóra

LO - STRAŻ GRANICZNA

klasa III SG 2014

Wychowawczyni – mgr Stanisława Ziółkowska

Izabela Bodurka, Paweł Burdelski, Przemysław Bury, Patryk Fiter, Paulina Fitrzyk, Daniel Hajduk, Mateusz Hełmecki, Artur Jarzmik, Magdalena Krawczyk, Izabela Nowak, Klaudia Nowak, Urszula Paszkot, Sylwia Szewczyk, Małgorzata Tułak, Marcin Wrzyszcz, Wojciech Ziółkowski

LO - ABSOLWENCI 2013

w opracowaniu

LO - ABSOLWENCI 2012

2012 3lo

Klasa III - wychowawca: Katarzyna Sutor

Absolwentów 34:



LO - ABSOLWENCI 2011

Klasa A

2011-3alo

Klasa III A - wychowawca: Jadwiga Pączek
18 uczniów: Sławomir Adamczyk, Iwona Bilska, Katarzyna Czoch, Monika Gajewska, Edyta Górka, Marta Kuźma, Patryk Legień, Katarzyna Matlęga, Joanna Matras, Barbara Mech, Małgorzata Nowak, Michał Oliwa, Damian Pławecki, Mateusz Trojan, Ewa Wiśniowska, Barbara Wojewoda, Wojciech Wolak, Ewelina Wspaniała.

Klasa B

2011-3blo

Klasa III B - wychowawca: Teresa Stachoń
25 uczniów: Justyna Adamczyk, Sabina Bobowska, Daniel Dudek, Grzegorz Dudek, Anna Fitrzyk, Ewelina Fitrzyk, Agata Jędrzejek, Justyna Jędrzejek, Katarzyna Kępa, Joanna Krawczyk, Lidia Krawczyk, Szymon Krawczyk, Stanisław Król, Małgorzata Leś, Marta Łacna, Aneta Łękawa, Aneta Matras, Monika Matras, Magdalena Nowak, Angelika Sajdak, Kinga Stańdo, Tomasz Surma, Natalia Tyndel, Sylwia Wróbel, Monika Zapiór

LO - ABSOLWENCI 2010

w opracowaniu




LO - ABSOLWENCI 2009

w opracowaniu




LO - ABSOLWENCI 2008

Klasa A

absolwenci2008-3b


Klasa III A LO : Wychowawczyni: mgr Agnieszka Grzybowska. 

Absolwenci: 1.  Agnieszka Hołek, 2. Małgorzata Bielak, 3. Marta Górecka, 4. Kamila Jędrzejek, 5. Agnieszka Kaleta, 6. Małgorzata Kukla, 7. Anna Kołdras, 8. Edyta Ptaszek, 9. Magdalena Mrugacz, 10. Agata Rozum, 11. Piotr Rutkowski,12 Jonathan Ostrowski, 13. Mateusz Maź, 14. Marcin Kuska, 15. Mateusz Matras, 16. Marcin Jędrzejek

Klasa B

absolwenci2008-3 b

Klasa III B LO : Wychowawca: mgr Jan Furtak. 

Absolwenci: 1.  Joanna Wiśniowska, 2. Katarzyna Piech, 3. Joanna Dudziak, 4. Paulina Bobowska, 5. Małgorzata Domagała, 6. Paulina Pławecka, 7. Paweł Pietrzyk, 8. Stanisław Knurowski, 9. Michał Sowińśki, 10. Elżbieta Mech, 11. Angelika Ptaszek, 12. Wioleta Kącka, 13. Barbara Grabowska, 14. Maria Pajor, 15. Monika Panniak, 16. Agata Głuc.

Klasa C

lo3c

Klasa III C LO: Wychowawczyni: mgr Teresa Stachoń. 

Absolwenci: 1. Burkowicz Łukasz, 2. Dudek Dorota, 3. Dudzic Urszula, 4. Filipak Bartłomiej, 5. Fitrzyk Natalia, 6. Janiczek Karolina, 7. Janiczek Patrycja, 8. Jędrzejek Sylwia, 9. Kępa Karolina, 10. Knurowski Waldemar, 11. Kowalska Małgorzata, 12. Krawczyk Jolanta, 13. Krawczyk Karol, 14. Krawczyk Paweł, 15. Kukla Marta, 16. Maśko Joanna, 17. Paruch Justyna, 18. Radzięta Renata, 19. Radzięta Sylwia, 20. Romik Anna, 21. Rożnowski Damian, 22. Sajdak Wioleta, 23. Stokłosa Daria, 24. Szewczyk Jolanta, 25. Szpilka Robert, 26. Wiśniowski Paweł, 27. Zapiór Lidia, 28. Zbyrowski Piotr, 29. Zoch Patrycja.



LO - ABSOLWENCI 2007

lo2007

Wychowawca. Pani mgr Jadwiga Pączek

Absolwenci: Chodur Łukasz, Gawłowicz Arkadiusz, Golemiec Paulina, Jacak Urszula, Janiczek Anna, Kępa Andrzej, Kępa Ewa, Łagosz Sabina, Łukasik Małgorzata, Marzec Dominik, Matras Dominik, Matras Paulina, Mirowski Krzysztof, Mroczek Renata, Mróz Magdalena, Pławecka Karolina, Prytko Marek, Ptaszek Jadwiga, Radzista Justyna, Rozum Paulina, Świątek Przemysław, Szewczyk Przemysław, Tarkowski Łukasz, Waligóra Anna, Wolak Adriana, Wolak Piotr.

LO - ABSOLWENCI 2006



LO - ABSOLWENCI 2005

klasa A

2005 a

Wychowaczyni: mgr Dorota Kłósek.

Absolwenci klasy III A: 1. Adamczyk Aneta. 2. Bębenek Joanna. 3. Bilska Renata. 4. Burkowicz Krzysztof. 5. Gawłowicz Irmina. 6. Gicala Krzysztof. 7. Herudzińska Katarzyna. 8. Juszczyk Barbara. 9. Juszczyk Jan. 10. Kłusek Anna. 11. Marzec Katarzyna. 12. Mech Paweł. 13. Michałek Anna. 14. Noga Aleksandra. 15. Pastuszak Joanna. 16. Pławecka Monika. 17. Stachoń Sylwia. 18. Topka Anna. 19. Zatorska Katarzyna. 20. Zimirska Edyta.

klasa B

2005 b

Wychowawczyni: mgr Teresa Stachoń.
Absolwenci klasy III B: 
1. Bałut Anna. 2. Dudek Kinga . 3. Dudziak Mariusz. 4. Fitrzyk Agnieszka. 5. Gonkiewicz Agnieszka. 6. Gruchała Kinga. 7. Janiczek Marcin. 8. Jędrzejek Grzegorz. 9. Kalemba Renata. 10. Kępa Kamil. 11. Kępa Marcelina. 12. Krawczyk Piotr. 13. Mróz Marta. 14. Nowak Michał. 15. Radzięta Angelika. 16. Radzięta Łukasz. 17. Robak Katarzyna. 18. Sowiński Marek. 19. Stach Władysław. 20. Szpil Dawid. 21. Wolak Agnieszka. 22. Wolak Joanna. 23. Wrona Anna. 24. Zbyrowski Tomasz.


LO - ABSOLWENCI 2004

abslo2004

Wychowawca - Pani mgr Jadwiga Pączek.
Absolwenci: 1. Małgorzata Bukowiec - Bytomsko, Mariusz Dudziak - Żegocina, Aneta Dudzic - Żegocina, Paulina Fąfara - Bytomsko, Karolina Grabiasz - Łąkta Górna, Krzysztof Guzik - Łąkta Górna, Krzysztof Jelonek - Laskowa, Natalia Juszczyk - Żegocina, Anna Kalemba - Żegocina, Agnieszka Kawalec- Muchówka, Renata Kmiecik - Żegocina, Sabina Kołdras - Wojakowa, Jarosław Kupiec - Muchówka, Natalia Kuska - Żegocina, Agata Łagosz - Rozdziele, Agnieszka Łyduch - Żegocina, Kinga Marcinek - Rozdziele, Iwona Matras - Muchówka, Jarosław Maź - Żegocina, Agnieszka Noszkiewicz - Żegocina, Natalia Odroniec - Żegocina, Anna Pajor - Rozdziele, Barbara Piech - Bytomsko, Rafał Pietrzyk - Bytomsko, Anna Plawecka - Rozdziele, Lidia Stabrawa - Muchówka, Justyna Świgost - Muchówka, Krystyna Tatkowska - Rozdziele, Katarzyna Tworzydło - Muchówka, Maria Wątroba - Łąkta Górna, Andrzej Zbyrowski - Żegocina, Grzegorz Zbyrowski - Żegocina, 33. Bartosz Ziółkowski - Żegocina.


LO - ABSOLWENCI 2003

absolwenci2003

Wychowawca - Pani Barbara Wolak.

Absolwenci: 1. Ewelina Banat - Bytomsko, Agnieszka Brydniak - Nowy Wiśnicz, Urszula Bukowiec - Żegocina, Wojciech Fąfara - Bytomsko, Krzysztof Janiczek - Rajbrot, Barbara Klimek - Łąkta Dolna, Agata Kramarczyk - Łąkta Górna, Beata Kukla - Łąkta Górna, Kinga Kupczak - Leszczyna, Anna Marcinek - Rozdziele, Monika Matlęga - Rajbrot, Karolina Mrugacz - Łąkta Górna, Tomasz Mrugała - Rozdziele, Magdalena Nożkiewicz - Żegocina, Sylwia Olchawa - Rajbrot, Gabriela Oleksy - Żegocina, Karolina Orzeł - Żegocina, Małgorzata Pączek - Żegocina, Marta Pączek - Żegocina, Joanna Pławecka - Rozdziele, Iwona Polakiewicz - Łąkta Dolna, Aneta Radzięta - Rajbrot, Marta Rataj - Gawłów, Joanna Rozum - Bytomsko, Edyta Rożnowska - Bytomsko, Paweł Rutkowski - Żegocina, Joanna Rzepka - Łąkta Górna, Paulina Stabrawa - Muchówka, Paulina Stosur - Rajbrot, Kinga Tabor - Żegocina, Angelika Waligóra - Żegocina, Barbara Wspaniała - Łąkta Górna, Joanna Zgłobicka - Bochnia.


LO - ABSOLWENCI 2002

2002-lo-stachon

Wychowawczyni klasy: mgr Teresa Stachoń
Uczniowie: 1. Andrzej Bilski - Żegocina, Ewa Chmura - Leksandrowa, Anna Fąfara - Bytomsko, Bartłomiej Hejmo - Żegocina, Lucyna Janiczek - Bytomsko, Renata Janiczek - Żegocina, Grzegorz Jędrzejek - Bytomsko, Karolina Juszczyk - Żegocina, Maria Kanownik - Rajbrot, Anna Kępa - Żegocina, Dorota Kozak - Kierlikówka, Małgorzata Łacna - Muchówka, Joanna Łękawa - Żegocina, Patrycja Łukasz - Olchawa, Ewa Matras - Muchówka, Małgorzata Mikołajek - Kierlikówka, Jarosław Mirowski - Żegocina, Joanna Mróz - Bytomsko, Elżbieta Mus - Królówka, Grzegorz Nowak - Nowy Wiśnicz, Wioletta Odroniec - Rozdziele, Marcin Piech - Nowy Wiśnicz, Marcelina Rębilas - Rajbrot, Bartłomiej Ryba - Rozdziele, Stanisława Stach - Rozdziele, Małgorzata Tabor - Żegocina, Agnieszka Tarkowska - Żegocina, Justyna Tyc - Żegocina, Iwona Waligóra - Żegocina, Małgorzata Waligóra - Żegocina, Maria Wolak - Rozdziele, 32. Marta Zamora - Rozdziele.


LO - ABSOLWENCI 2001

2001-lo-dudek

Wychowawca - Pani mgr Teresa Dudek.
Absolwenci: 1. Joanna Babraj - Olchawa, Katarzyna Bilska - Żegocina, Iwona Bobowska - Rozdziele, Anna Drąg - Rajbrot, Eliza Dudzic - Nowy Wiśnicz, Beata Durbas - Rozdziele, Danuta Irzykowska - Nowy Wiśnicz, Katarzyna Janiczek - Żegocina, Magdalena Kaleta - Żegocina, Anna Kądziela - Łąkta Dolna, Edyta Kępa - Żegocina, Paulina Kępa - Żegocina, Aneta Kmiecik - Żegocina, Kinga Kuska - Żegocina, Joanna Lipnicka - Kierlikówka, Anna Łach - Stary Wiśnicz, Teresa Łyszczarz - Rajbrot, Agnieszka Michałek - Lipnica Górna, Agnieszka Moneta - Bochnia, Angelika Mrugasz - Łąkta Górna, Agnieszka Nożkiewicz - Żegocina, Genowefa Pławecka - Rozdziele, Barbara Ptaszek - Żegocina, Monika Rębilas - Rajbrot, Marzena Skowronek - Bytomsko, Marta Tyndel - Bytomsko, Dominika Wach - Żegocina, Iwona Włodarczyk - Nowy Wiśnicz, 29. Małgorzata Wrona - Żegocina.


LO - ABSOLWENCI 2000

absolwenci2000


Wychowawca - Pani mgr Jadwiga Pączek.
Absolwenci: Justyna Biernat - Rajbrot, Małgorzata Burkiewicz - Łąkta Dolna, Marta Fasuga - Muchówka, Anna Golemiec - Rajbrot, Iwona Gonkiewicz - Rozdziele, Ewa Gutowska - Połom Duży, Katarzyna Kępa - Żegocina, Małgorzata Klimek - Rozdziele, Jarosław Krawczyk - Łąkta Górna, Anna Kukla - Łąkta Górna, Jacek Kukla - Łąkta Górna, Agnieszka Leśniak - Rajbrot, Tomasz Łach - Stary Wiśnicz, Anna Łyduch - Żegocina, Małgorzata Matus - Łąkta Dolna, Karol Maurer - Żegocina, Michał Mucha - Nowy Wiśnicz, Joanna Nycz - Ujazd, Agata Oleksy - Lipnica Górna, Adam Opioła - Trzciana, Marek Orzeł - Łąkta Górna, Bożena Pączek - Rozdziele, Marta Plewa - Lipnica Dolna, Grażyna Pławecka - Laskowa, Dominik Rogóż - Łąkta Górna, Anna Stelmach - Królówka, Patrycja Śleboda - Bochnia, Anna Wolak - Rozdziele.

LO - ABSOLWENCI 1999.

1999-lo-wolak

Wychowawca - Pani Barbara Wolak.

Absolwenci: 1. Anna Batys - Rajbrot, Rafał Capiga - Nowy Wiśnicz, Katarzyna Dudzic - Bytomsko, Marcin Gajewski - Żegocina, Marcin Gawłowicz - Bełdno, Renata Gołąb - Rozdziele, Aleksandra Jajeśnica - Laskowa, Elżbieta Jelonek - Bełdno, Rafał Juszczyk - Żegocina, Anna Kępa - Żegocina, Tomasz Krzyszkowsk - Lipnica Murowana, Barbara Kukla - Łąkta Dolna, Sylwia Kuska - Żegocina, Marta Majchrzak - Łąkta Górna, Ewa Marcisz - Żegocina, Aneta Maśko - Rajbrot, Łukasz Mech - Kamionna, Przemysław Mikus - Bytomsko, Grzegorz Mocię - Lipnica Murowana, Patrycja Mucha - Lipnica Murowana, Andrzej Pławecki - Rozdziele, Sylwia Pławecka - Laskowa, Anna Prytko - Bytomsko, Beata Prytko - Bytomsko, Anita Rogala - Żegocina, Anna Ryba - Rozdziele, Katarzyna Stabrawa - Muchówka, Agnieszka Stochel - Połom Duży, Sabina Tocki - Muchówka, Monika Wieciech - Leksandrowa, Mariola Włodarczyk - Nowy Wiśnicz, Justyna Wołek - Muchówka, Maciej Zając - Bochnia, 34. Agata Zdebska - Łąkta Dolna.


LO - ABSOLWENCI 1998

1998-lo-stachon (1)

Wychowawca - Pani mgr Teresa Stachoń.

Absolwenci: 1. Magdalena Adamska - Żegocina, Wojciech Batys - Rajbrot, Ewa Bobowska - Rozdziele, Rafał Cholewa - Bełdno, Małgorzata Cichoń - Rozdziele, Ewa Dębosz - Kierlikówka, Renata Dudek - Łąkta Dolna, Beata Gargul - Połom Duży, Łukasz Gruchała - Rajbrot, Agnieszka Imiolek - Nowy Wiśnicz, Iwona Janiczek - Żegocina,  Magdalena Janiczek - Żegocina, Paweł Janisz - Nowy Wiśnicz, Anna Jelonek - Łąkta Górna, Andrzej Kawalec - Lipnica Murowana, Agnieszka Karteczka - Królówka, Jan Kępa - Żegocina, Karol Kępa - Bełdno, Iwona Kożuch - Mikluszowice, Monika Kurek - Bochnia, Kinga Majcher - Bochnia, Monika Marzec - Bełdno, Dominik Mech - Żegocina, Piotr Mech - Żegocina, Barbara Mirowska - Żegocina, Joanna Misiorowska - Mikluszowice, Piotr Mleczko - Bytomsko, Agata Pajor - Rozdziele, Renata Paruch - Rozdziele, Agnieszka Prytko - Bytomsko, Anna Radzięta - Nowy Wiśnicz, Grażyna Rogala - Żegocina, Paweł Rosiek - Muchówka, Zuzanna Siwa - Kopaliny, Marta Sowa - Bochnia, Edyta Stabrawa - Muchówka, Maria Tyndel - Bytomsko, Katarzyna Włodarczyk - Nowy Wiśnicz, 39. Katarzyna Zielińska - Żegocina.


LO - ABSOLWENCI 1997

1997-lo-michalska-lach

Wychowawcy: Pani Krystyna Michalska - kl. I, Pani mgr Stanisława Łach kl. II - IV. 

Absolwenci: 1. Piotr Barczyk - Rajbrot, 2. Marcin Błoniarz - Żegocina, 3. Dariusz Dudek - Muchówka, 4. Ewa Dyląg -  Bochnia, 5. Ewa Dziedzic - Żegocina, 6. Anna Fortuna - Muchówka, 7. Dominik Gieniec - Muchówka, 8. Edyta Grabiasz - Żegocina, 9. Katarzyna Guzik - Stary Wiśnicz, 10. Beata Halberda - Trzciana, 11. Ewa Holota - Żegocina, 12. Małgorzata Irzykowska - Nowy Wiśnicz, 13. Anastazja Jajeśnica - Laskowa, 14. Andrzej Jurusik - Laskowa, 15. Marek Kaszuba - Łąkta Górna, 16. Leszek Kądziela - Łąkta Dolna, 17. Paweł Kołdra - Żegocina, 18. Paweł Krawczyk - Nowy Wiśnicz, 19. Monika Kozak - Bytomsko, 20. Agnieszka Kukla - Łąkta Dolna, 21. Mirosława Mirowska - Żegocina, 22. Karina Mrózek - Lipnica Murowana, 23. Teresa Opoka - Leksandrowa, 24. Elżbieta Pączek - Rozdziele, 27. Magdalena Piech - Lipnica Murowana, 25. Dorota Pławecka - Rozdziele, 26. Anna Rębilas - Rajbrot, 28. Monika Samolej - Mikluszowice, 29. Maria Steczko - Łąkta Górna, 30. Urszula Stary - Muchówka, 31. Alicja Stokłosa - Muchówka, 32. Katarzyna Tokarz - Nowy Wiśnicz, 33. Piotr Wietrzak - Połom Duży, 34. Krystian Wróbel - Lipnica Dolna, 35. Elżbieta Zielińska - Żegocina