Branżowa Szkoła I Stopnia / ZSZ

Zasadnicza Szkoła Zawodowa powstała w 1996 r. Od roku szkolnego 2017/2018 zgodnie z  reformą oświaty została przekształcona na Branżową Szkołę I stopnia.

Szkoła obejmuje klasy wielozawodowe dla młodocianych pracowników, zajęcia praktyczne odbywają się u pracodawców na podstawie indywidualnej umowy o pracę. W każdym z trzech lat nauki uczniowie wyjeżdżają dwukrotnie na kursy dokształcające w danym zawodzie.

Jest to szkoła dla osób, które chcą rozwinąć swoje zainteresowania, zostać superfachowcami, szybko podjąć pracę w wymarzonym zawodzie lub kontynuować naukę na poziomie technikum w Szkole Branżowej II stopnia.

Zawody: blacharz, blacharz samochodowy, cukiernik, elektryk, elektromechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, kucharz, lakiernik, mechanik pojazdów samochodowych, monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz-tynkarz, piekarz, sprzedawca, stolarz, ślusarz, wędliniarz oraz inne.

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: zslgz1@wp.pl 

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl