Podział godzin

klasa I LO - wychowawca mgr Teresa Stachoń

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

36

j. niemiecki

32

PP

32

MATEMATYKA

7

OGP

32

historia

8:50-9:35

33

j. polski

32

PP

32

EDB

60

OGP

35

j.angielski

9:45-10:30

51

informatyka

31

matematyka

47

WOS

60

OGP

31

matematyka

10:45-11:30

48

j. angielski

33

j.polski

31

j. niemiecki

33

j.polski

36

chemia

11:40-12:25

31

matematyka

33

j. polski

36

j.angielski

31

matemat.

36

biologia

12:35-13:20

3

religia

 60

w-f

32

historia

3

religia

33

j. angielski

13:30-14:15

31

WOK

 60

wf

31

l.wychowawcza

 

 

 

 

14:20-15:05

35

fizyka

 60

wf

39

geografia

 

 

 

 

klasa IIA LO - wychowawca mgr Bogdan Bielak

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

3

religia

38

j.polski

48

WDŻ

31

matematyka

33

j. niemiecki

8:50-9:35

48

j. angielski

48

j. angieski

31

matematyka

31

matematyka

33

j.niemiecki

9:45-10:30

31

matematyka

32

historia

48

j. angielski

38

j. polski

39

geografia

10:45-11:30

39

geografia

38

j. polski

31

matematyka

38

j. polski

39

geografia

11:40-12:25

39

geografia

31

matematyka

38

j. polski

51

KJNP

48

j.angielski

12:35-13:20

32

historia

 

w-f

48

j.angielski

51

KJNP

31

matematyka

13:30-14:15

 

 

 

w-f

32

l. wychowcza

 

 

 

 

14:20-15:05

 

 

 

w-f

3

religia

 

 

 

 

klasa IIB LO - wychowawca mgr Bogdan Bielak

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

32

historia

33

j.polski

32

WOS

48

j.angielski

36

przyroda

8:50-9:35

47

j. niemiecki

31

matematyka

 36

WOS

47

j. niemiecki

48

j.angielski

9:45-10:30

33

j. polski

48

j.angielski

33

j.polski

33

j.polski

36

przyroda

10:45-11:30

33

j. polski

32

historia

48

j. angielski

32

historia

33

j. niemiecki

11:40-12:25

3

religia

48

j.angielski

3

religia

7

OGP

31

matematyka

12:35-13:20

31

matematyka

 60

w-f

31

WDŻ

60

OGP

48

j. angielski

13:30-14:15

 32

         historia

 60

w-f

32

l.wychowawcza

60

OGP

 

 

14:20-15:05

 

 

 60

w-f

 

 

 

 

 

 

klasa III LO Gr. matematyczna - wychowawca mgr Katarzyna Sutor

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

31

matematyka

 

---------

38

j. polski

48

j.angielski

38

j.polski

8:50-9:35

31

matematyka

38

j. polski

47

j. niemiecki

32

historia

31

matematyka

9:45-10:30

35

geografia

38

j. polski

31

matematyka

48

j.angielski

48

j.angielski

10:45-11:30

35

geografia

31

matematyka

3

religia

31

matematyka

48

j.angielski

11:40-12:25

60

w.f

31

matematyka

48

j. angielski

39

geografia

7

D.Z

12:35-13:20

60

w.f

32

historia

38

j. polski

32

j.niemiecki

33

j.niemiecki

13:30-14:15

60

w.f

39

geografia

48

l. wychowawcza

 

 

 

 

14:20-15:05

3

religia

39

geografia

 

 

 

 

 

 

klasa III LO Grupa SG - wychowawca mgr Katarzyna Sutor

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

48

j. angielski

48

j. angielski

38

j. polski

35

WOS

38

j. polski

8:50-9:35

32

historia

38

j. polski

32

historia

48

WOS

32

historia

9:45-10:30

36

przyroda

38

j. polski

32

historia

31

matematyka

35

przyroda

10:45-11:30

31

matematyka

48

j. angielski

3

religia

48

j. angielski

31

matematyka

11:40-12:25

60

w.f

48

j.niemiecki

31

matematyka

48

j.angielski

7

D.Z

12:35-13:20

60

w.f.

48

WOS

38

j. polski

48

j. niemiecki

32

j. niemiecki

13:30-14:15

60

w.f.

 

 

48

l.wychowawcza

 

 

 

 

14:20-15:05

3

religia

 

 

 

 

 

 

 

 

klasa I Branżowa Szkoła I Stopnia - mgr Agnieszka Grzybowska

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

8:00-8:45

4

 j.niemiecki

60

w.f. chł.

47

j. niemiecki

8:50-9:35

4

matematyka

60

w.f. chł.

7

WDŻ

9:45-10:30

4

biologia

33

j. polski

3

religia

10:45-11:30

4

chemia

4

matematyka

4

j. polski

11:40-12:25

32

historia

4

geografia

39

l.wychowawcza

12:35-13:20

4

PP

4

fizyka

 

w.f dz. j.niemiecki

13:30-14:15

3

religia

 

 

 

w.f.dz. j.niemiecki

14:20-15:05

60

w.f. chł.

 

 

 

w.f.dz.

klasa IIA ZSZ - wychowawca mgr Dorota Kłósek

Godziny

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

4

EB

4

j. niemiecki

4

PP

8:50-9:35

3

religia

4

j.polski

4

j. polski

9:45-10:30

4

j. polski

4

matematyka

4

matematyka

10:45-11:30

35

w.f.chł.  WDŻ

4

historia

51

informatyka

11:40-12:25

4

l.wychowawcza

4

religia

4

j. niemiecki

12:35-13:20

4/60

WDŻ   w.f.dz.

60

w.f. chł.

 

 

13:30-14:15

60

            w.f.dz.

60

w.f. chł.

 

 

14:20-15:05

60

            w.f.dz.

 

 

 

 

klasa IIB ZSZ - wychowawca mgr Marek Kaszuba

Godziny

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

3

religia

3

matematyka

3

religia

8:50-9:35

38

j. polski

38

j.polski

3

matematyka

9:45-10:30

7

PP

47

j. niemiecki

38

j. polski

10:45-11:30

60/35

w.f.chł. WDŻ

32

historia

3

EB

11:40-12:25

3

l.wychowcza

47

j. niemiecki

51

informatyka

12:35-13:20

35/60

WDŻ   w.f.dz.

60

w.f. chł.

 

 

13:30-14:15

 

            w.f.dz.

60

w.f. chł.

 

 

14:20-15:05

 

            w.f.dz.

 

 

 

 

klasa III ZSZ - wychowawca mgr Wojciech Wrona

Godziny

S

Poniedziałek

8:00-8:45

33

WDŻ

8:50-9:35

3

religia

9:45-10:30

3

religia

10:45-11:30

3

l.wychowawcza

11:40-12:25

60

w.f.

12:35-13:20

60

w.f.

13:30-14:15

60

w.f.

14:20-15:05

 

 

klasa IIA Gimnazjum - wychowawca mgr Teresa Dudek

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

40

matematyka

3

religia

36

chemia

38

j.polski

60

w.f.

8:50-9:35

36

biologia

35/

3

j.angielski

j.niemiecki

48/

33

j.angielski

WOS

35/

39

j.angielski

WOS

38

j.polski

9:45-10:30

38

j.polski

60

w.f.

36

biologia

40

matematyka

33/

47

j.angielski

j.niemiecki

10:45-11:30

60

w.f.

60

w.f.

40

matematyka

3

religia

33/

51

j.angielski

technika

11:40-12:25

35

fizyka

40

matematyka

40

historia

35

WDŻ

40

matematyka

12:35-13:20

35

geografia

38

j.polski

39

geografia

7

spinka

36

zajecia artyst.

13:30-14:15

48

j.angielski

technika

32

historia

36

l.wychowawcza

35

fizyka

 

 

14:20-15:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klasa IIB Gimnazjum - wychowawca dr Agata Flaga

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

35

fizyka

40

matematyka

7

spinka

40

matematyka

60

w.f.

8:50-9:35

35

geografia

35/

3

j. angielski

j. niemiecki

48/

33

j.angielski

WOS

35/

39

j.angielski

WOS

36

biologia

9:45-10:30

40

matematyka

60

w.f.

40

matematyka

36

biologia

33/

47

j.angielski

j.niemiecki

10:45-11:30

60

w.f.

60

w.f.

36

chemia

39

geografia

33/

51

j.angielski

technika

11:40-12:25

33

j.polski

3

religia

35

fizyka

3

religia

35

zaj. artystyczne

12:35-13:20

33

j.polski

33

j.polski

32

historia

33

j.polski

40

matematyka

13:30-14:15

48/

51

j.angielski

technika

 

 

33

l.wychowawcza

32

historia

 

 

14:20-15:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klasa IIIA Gimnazjum - wychowawca mgr Zofia Rogala

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

38

j.polski

38/

35

j.angielski

j. niemiecki

35/

33

j.angielski

WOS

41/

33

j.angielski

WOS

36

chemia

8:50-9:35

60

w.f.

40

matematyka

39

j.polski

40

matematyka

60

w.f.

9:45-10:30

60

w.f.

35/

39

j.angielski

j. niemiecki

35

EB

35

fizyka

3

j.polski

10:45-11:30

41

WDŻ

39

j.polski

32

historia

60

w.f.

40

matyka

11:40-12:25

48/

40

j.angielski

j.niemiecki

39

j.polski

39

j.polski

32

historia

38

Z.A.

12:35-13:20

48/

40

j.angielski

j. niemiecki

39

plastyka

40

matematyka

3

religia

39

geografia

13:30-14:15

36

biologia

3

religia

40

matematyka

51

informyka

 

 

14:20-15:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klasa IIIB Gimnazjum - wychowawca mgr Renata Król-Nowak

Godziny

S

Poniedziałek

S

Wtorek

S

Środa

S

Czwartek

S

Piątek

8:00-8:45

39

matematyka

38/

36

j.angielski

j. niemiecki

33/

35

j.angielski

WOS

41/

33

j.angielski

WOS

35

zaj. artystyczne

8:50-9:35

60

w.f.

40

matematyka

36

biologia

41

matematyka

60

w.f.

9:45-10:30

60

w.f.

35/

39

j.angielski

j niemiecki

38

j.polski

32

historia

36

EB

10:45-11:30

38

j.polski

3

religia

52

informatyka

60

w.f.

38

j.polski

11:40-12:25

48/

40

j.angielski

j. niemiecki

38

j.pol.

32

historia

38

j.polski

35

fizyka

12:35-13:20

48/

40

j.angielski

j. niemiecki

36

WDŻ

41

matematyka

38

j.polski

41

matematyka

13:30-14:15

39

geografia

38

plastyka

35

l.wychowawcza

3

religia

 

 

14:20-15:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: kontakt@zszegocina.pl

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Wiesław Kowalski
E-mail: inspektor@cbi24.pl