Liceum dla Dorosłych

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych zostało utworzone w 2001 roku dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W ciągu 15 lat istnienia Szkoła ulegała przekształceniom zgodnie ze zmianami prawa oświatowego.

Szkoła prowadzi kształcenie w systemie zaocznym. Jest polecana osobom, które chcą uzyskać średnie wykształcenie, niezbędne do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Obecni absolwenci ZSZ rozpoczynają naukę od klasy drugiej.

30 maja 2019 r. w progach naszej szkoły gościliśmy P. Katarzynę Bosacką - dziennikarkę prasową, telewizyjną, autorkę książek kulinarnych i licznych poradników na temat zdrowia i urody oraz świadomej konsumpcji. Było to już dziewiąte spotkanie autorskie organizowane w ramach programu Dyskusyjnych Klubów Książki. Czytaj wiecej

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: kontakt@zszegocina.pl

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl