Aktualności

Wizyta klasy VIII z Budapesti Egetemi Katolikus Gimnazium w naszej szkole

297
8-11-2019

24 października uczniowie klasy VIII z Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnazium es Kollegium odwiedzili naszą szkołę. Węgierscy uczniowie wzięli udział w lekcji ochrony granicy państwowej z elementami prawa prowadzonej przez Pana pułkownika SG Andrzeja Ziobrowskiego.

Węgrzy przebywali w Polsce od 20.10 do 24.10. 2019 r. na wycieczce klasowej. Zwiedzili Kraków oraz kopalnię soli w Wieliczce. Byli w Wadowicach- rodzinnym mieście Św. Jana Pawła II oraz w Auschwitz i Birkenau. Środę spędzili w Pieninach na spływie Dunajcem a w czwartek odwiedzili naszą szkołę.

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Uroczystość pożegnania klasy III LO Zakończenie szkoły przez uczniów klasy IIILO Uczniowie klasy III LO w Żegocinie - pożegnanie. Święty Mikołaj w naszej szkole Wykaz podręczników do klasy drugiej i trzeciej LO i BS I(szkoły ponadgimnazjalne) Wykaz podręczników do klas pierwszych LO po szkole podstawowej Obóz kondycyjno-szkoleniowy w Zakopanem Akcja- Bezpieczeństwo w szkole Szkolenie klas ISG i IISG w ramach ogp Klasa I SG zakończyła szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnazium es Kollegium wycieczka do Polski

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: zslgz1@wp.pl 

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl