Aktualności

Srebrne lilie dla Żegociny

1448
23-04-2019

lilielilieSrebrne lilie dla Żegociny

                 8. kwietnia 2019 r. na stronie Katedry Wawelskiej ogłoszono wyniki II Ogólnopolskiego konkursu "o Lilie Jadwigi Andegaweńskiej". Uczennice z naszej szkoły: Aleksandra Adamczyk, Jolanta Jędrzejek i Monika Krawczyk zdobyły II miejsce w tym konkursie, wygrywając trzy srebrne lilie. Sukces dziewczyn cieszy, ponieważ okazały się doskonale przygotowane, wyprzedzając wielu uczestników z całej Polski. Licealistki, dzięki swojej wiedzy i postawie, godnie reprezentowały społeczność naszej szkoły, rozsławiając Żegocinę. Wręczenie nagrody odbędzie się 7. czerwca 2019 r. na Wawelu, podczas święta szkoły.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „O Złotą Lilię o Jadwigi Andegaweńskiej I Ogólnopolski konkurs wiedzy o św. Jadwidze "O Lilię Jadwigi Andegaweńskiej"- finał I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Świętej Jadwidze Królowej o Lilię Andegaweńską
Srebrne lilie dla Żegociny

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: zslgz1@wp.pl 

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Michał Skowron
E-mail: skarbnik.audyt@onet.pl