Aktualności

Ostatni egzamin gimnazjalny w Zespole Szkół im. Św. Jadwigi Królowej w Żegocinie

280
8-05-2019

W dniach od 10 kwietnia do 12 kwietnia odbyły się ostatnie egzaminy gimnazjalne. 38 uczniów klas trzecich gimnazjum zmagało się przez 3 dni z historią, wiedzą o społeczeństwie, językiem polskim, geografią, biologią, fizyką, matematyką oraz językiem angielskim na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Wyniki będą 16 czerwca.

Obecni gimnazjaliści są ostatnimi uczniami tego typu szkoły. W wyniku reformy edukacji gimnazja wygasają 31 sierpnia 2019 r.

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Życzenia od przyjaciół szkoły GRAND PRIX dla uczennicy ZS w Żegocinie za najlepsza pracę plenerową. Szkoła do hymnu Szkoła pamięta Wycieczka klas I LO- śladami Św. Jadwigi Zmarła Sabina Rylska-przewodnicząca Ogólnopolskiej Rodziny Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej Wykaz podręczników do klasy drugiej i trzeciej LO i BS I(szkoły ponadgimnazjalne) Wykaz podręczników do klas pierwszych Branżowej Szkoły I stopnia Święto szkoły i odbiór srebrnych lilii na Wawelu Dzień Otwarty w Zespole Szkół
egzaminy gimnazjaliści ostatni

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: kontakt@zszegocina.pl

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl