Aktualności

Oferta edukacyjna 2020/2021 Zespołu Szkół im. Świętej Jadwigi Królowe w Żegocinie

974
25-05-2020

REKRUTACJA TRWA OD 15 CZERWCA

2a

2b

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

KLASA MATEMATYCZNA/KLASA STRAŻY GRANICZNEJ

UWAGA! Uczeń klasy matematycznej może, lecz nie ma obowiązku realizować innowacji pedagogicznej „klasa straży granicznej”.

Przedmioty w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia, j. angielski.

Przedmiot dodatkowy: komputer jako narzędzie pracy lub ochrona granicy państwowej z elementami prawa.

Ta klasa jest dla Ciebie:

jeśli jesteś miłośnikiem matematycznej precyzji i planujesz podjęcie studiów matematycznych, inżynierskich czy ekonomicznych. Pamiętaj, że dobra znajomość języka angielskiego i matura z matematyki na poziomie rozszerzonym utorują Ci drogę do wielkiej kariery!

KLASA HUMANISTYCZNA/KLASA STRAŻY GRANICZNEJ

Uwaga! Uczeń klasy humanistycznej może, lecz nie ma obowiązku realizować innowacji pedagogicznej „Klasa Straży Granicznej”.

Przedmioty w zakresie rozszerzonym: j. polski, historia, j. angielski.

Przedmiot dodatkowy: komputer jako narzędzie pracy lub ochrona granicy państwowej z elementami prawa.

Ta klasa jest dla Ciebie:

jeśli masz romantyczną duszę i chcesz podjąć studia humanistyczne, prawnicze lub językowe. Pamiętaj, że humaniści z językiem angielskim są potrzebni w dzisiejszym świecie!

Innowację pedagogiczną „Klasa Straży Granicznej” możesz realizować zarówno w klasie matematycznej jak i humanistycznej w ramach przedmiotu: ochrona granicy państwowej z elementami prawa.

Ten wybór jest dla Ciebie, jeśli w przyszłości planujesz karierę w służbach mundurowych lub chcesz zyskać wysoką sprawność fizyczną. W klasie Straży Granicznej przeżyjesz fascynującą przygodę podczas dwóch obozów kondycyjno-szkoleniowych i licznych wyjazdów do placówek SG. Zdobędziesz umiejętności w zakresie samoobrony, pomocy przedmedycznej, technik interwencji, nauczysz się strzelać, pływać i jeździć konno. Uzyskasz ważny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.

 Uwaga!

Organ prowadzący zapewnia wysokie dofinansowanie obozów kondycyjnych i wyjazdów na szkolenia.

 SZKOŁA BRANŻOWA

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA (3 LATA)

Klasy wielozawodowe dla młodocianych pracowników, zajęcia praktyczne odbywają się u pracodawców na podstawie umowy o pracę.

Ta klasa jest dla Ciebie:

jeśli chcesz rozwinąć swoje zainteresowania i zostać super fachowcem i podjąć szybko pracę w wymarzonym zawodzie oraz kontynuować naukę na poziomie technikum w Szkole Branżowej II stopnia.

Zawody: 

blacharz, blacharz samochodowy, cukiernik, elektryk, elektromechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, kucharz, lakiernik, mechanik pojazdów samochodowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz-tynkarz, piekarz, sprzedawca, stolarz, ślusarz, wędliniarz oraz inne. 

BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA (2 LATA)

Szkoła ta umożliwia absolwentom Branżowej Szkoły I stopnia kontynuację kształcenia w systemie stacjonarnym lub zaocznym. Po ukończeniu Branżowej Szkoły II stopnia możesz uzyskać dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w nauczanym zawodzie na poziomie technika oraz świadectwo dojrzałości, dzięki czemu będziesz mógł podjąć studia wyższe.

0.0
Ostatnia modyfikacja: poniedziaek 25 maj 2020 20:45
Powiązane artykuły: Procedury postępowania w Zespole Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej w Żegocinie w związku z zag Funkcjonowanie szkół od 25 maja 2020r. Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych Zakończenie szkoły przez uczniów klasy IIILO Uczniowie klasy III LO w Żegocinie - pożegnanie. Komunikat- wydłużenie zamknięcia szkół. Zmieniony termin matur. Życzenia od przyjaciół szkoły GRAND PRIX dla uczennicy ZS w Żegocinie za najlepsza pracę plenerową. Szkoła do hymnu Szkoła pamięta
oferta edukacyjna rekrutacja 2020/2021

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: zslgz1@wp.pl 

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl