Aktualności

Giełda Informacji Zawodowej w ILO w Bochni

328
24-03-2019

W dniach 14-15 marca 2019r. uczniowie Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Królowej w Żegocinie wzięli udział w Giełdzie Informacji Zawodowej w Bochni, przedstawiając ofertę edukacyjną Zespołu Szkół w Żegocinie.

W roku szkolnym 2019/2020 będzie prowadzony nabór do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Uczniowie klas trzecich gimnazjum mogą wybrać: trzyletnie liceum ogólnokształcące -klasę matematyczną/sg oraz klasę humanistyczną/sg. Ponadto dla uczniów gimnazjum będzie prowadzony nabór do Branżowej Szkoły I stopnia (młodociani pracownicy)

Dla absolwentów szkoły podstawowej oferujemy: czteroletnie liceum ogólnokształcące- klasa matematyczna/sg oraz klasa humanistyczna/sg. Pięcioletnie technikum- technik informatyk, technik obsługi turystycznej oraz Branżową Szkołę I stopnia (młodociani pracownicy).

Będziemy także prowadzić nabór do Liceum dla Dorosłych na podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 25 kwietnia> Początek o godzinie 10:00.

Więcej informacji w zakładce Rekrutacja.

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Giełda Informacji Zawodowej
liceum ogólnokształcące giełda informacja oferta edukacyjna klasa straży granicznej technikum liceum dla dorosłych branżowa szkoła I stopnia

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: kontakt@zszegocina.pl

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl