Aktualności

Apel Świąteczny w Zespole Szkół

447
27-12-2018

Podczas apelu świątecznego, który odbył się 21 grudnia w auli Zespołu Szkół grupa uczniów z Zespołu Szkół i Szkoły Podstawowej pod kierownictwem Pań: Wioletty Filipek, Marceliny Rębilas i Karoliny Oliwy-Jurczyk przedstawiła program artystyczny "Żegocińska Wigilia z Kolędą. Na zakończenie uroczystości Pani Agata Flaga- opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu i Pani Tersa Stachoń- opiekun Samorządu Uczniowskiego wręczyły dyplomy uczniom, którzy wzięli udział w akcji charytatywnej " Pomóż Świętemu Mikołajowi odzwiedzić dzieci w Placówce Wsparcia Dziennego przy Parafii w Żegocinie". Pani Teresa Stachoń podsumowała także dwie inne akcje przeprowadzone przez SU: "Koniczynka dla Piotra Wolaka" i "Góra Grosza".

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Szkoła do hymnu Szkoła pamięta Zmarła Sabina Rylska-przewodnicząca Ogólnopolskiej Rodziny Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej Wykaz podręczników do klasy drugiej i trzeciej LO i BS I(szkoły ponadgimnazjalne) Wykaz podręczników do klas pierwszych Branżowej Szkoły I stopnia Święto szkoły i odbiór srebrnych lilii na Wawelu Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ostatni egzamin gimnazjalny w Zespole Szkół im. Św. Jadwigi Królowej w Żegocinie REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020 Spotkania wigilijne w Zespole Szkół
ŻYCZENIA apel Święta Bożego Narodzenia kolędy śpiewanie tradycje

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: kontakt@zszegocina.pl

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl