Aktualności

AKCJE CHARYTATYWNE W ZESPOLE SZKÓŁ IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W ŻEGOCINIE

320
29-11-2018

Akcje charytatywne Samorządu Uczniowskiego

 1. Samorząd Uczniowski prowadzi siódmą  edycję szkolnej akcji „Koniczynka dla Piotra”. Piotr jest  absolwentem LO w Żegocinie. Od wielu lat cierpi na Dystrophie Musculorum – rodzaj postępującego zaniku mięśni. Obecnie jest w trakcie kosztownych zabiegów spowalniających chorobę, polegających na wszczepianiu komórek macierzystych. Bardzo prosimy o gesty solidarności wobec naszego absolwenta.

2. Samorząd Uczniowski kolejny raz włącza się w ogólnopolską akcję „Góra Grosza”, z której dochód jest przeznaczony na pomoc rodzinnym Domom Dziecka i podobnym placówkom. Również prosimy wszystkich o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

 

 

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Wykaz podręczników do klasy drugiej i trzeciej LO i BS I(szkoły ponadgimnazjalne) Wykaz podręczników do klas pierwszych Branżowej Szkoły I stopnia Święto szkoły i odbiór srebrnych lilii na Wawelu Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ostatni egzamin gimnazjalny w Zespole Szkół im. Św. Jadwigi Królowej w Żegocinie Relacja z II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Świętej Jadwidze Królowej Relacja z Balu Absolwenta- XXV lecia LO w Żegocinie REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020 Spotkania wigilijne w Zespole Szkół Apel Świąteczny w Zespole Szkół
SU akcja charytatywna góra grosza koniczynka Piotr

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: kontakt@zszegocina.pl

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Janusz Konior
E-mail: iod.zegocina@rewolt.pl