Sport Sport

MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2017/2018

W piątek 17 listopada 2017 r.  odbyło się losowanie gr. A (gimnazjum) w ramach Mistrzostw Szkoły w halowej piłce nożnej. W tym roku po raz pierwszy w rozgrywkach biorą udział uczniowie kl. VII szkoły podstawowej.

                                                                                    Grupa A 

                                                             klasa III A                                                                                                                                                 klasa VII

                  klasa III A                          Kl. VII 

                                                                           klasa II B                                                                                                                                      klasa II A

                klasa II B                          klasa II A

                                                                 klasa III B                                             

              IMG_20180111_103008

    Mecze gr. A

                                                                      

Klasa

Wynik

Punkty

Zdobywcy bramek

Bilans

IIIA – IIB

 3:1

3:0 

Kogutowicz Bartosz - 1, Jakub Kącki - 2, Podolny Patryk - 1

 

IIIB – IIA

2:2 

1:1 

Bilski Kacper  -1, Stelmach Maksymilian - 1, Krawczyk Marcin - 1 Daniel Radosław (samob.) - 1

 

VII – IIA

2:2 

1:1 

Rosiek Kamil - 1, Matras Dawid -1, Łękawa Mateusz - 1,           Krawczyk Marcin -1

 

IIIA - IIIB

4:4 

 1:1

Kącki Jakub.- 3, Dudzic Wiktor.-1, Dudzic Piotr -2. Waligóra Paulina -1, Wrona Damian - 1

 

IIA - IIB

1:2 

 0:3

Czamara Dominik - 1, Zapiór Michał - 1, Łękawa Mateusz - 1,  

 

IIIA -VII

4:1 

 0:3

Dziedzic Tomasz - 1, Dudzic Wiktor - 1, Jakub Kącki - 2, Kłósek Damian - 1 

 

II B - IIIB

2:5 

 0:3

Daniel Radosław - 2, Waligóra Paulina - 1, Wrona Damian -1, samobójcza -1 

 

VII - IIIB

2:2 

1:1 

Wrona Damian - 1, Stelmach Maksymilian - 1, Pączek Bartłomiej - 1, Matras Dawid - 1 

 

IIA - IIIA

 0:3

 0:3

Dudzic Wiktor - 2, Kącki Jakub - 1 

 

VII - IIB

0:8 

0:3 

Radzięta Mateusz -2, Podolny Patryk - 1, Zapiór Michał - 5 

 


     Mecze gr. B LO, ZSZ i BS I st.

                                                                    

Klasa

Wynik

Punkty

Zdobywcy bramek

Bilans

III LO - I LO i BS I St.

 4:0

3:0 

Zatorski Wiktor -1, Duda Dominik -1, Krawczyk Tomasz - 2

 

III LO - II LO

 

 

II LO – II A ZSZ

 

III LO - II A ZSZ

 

II A  ZSZ- I LO i BS I st.

 

II LO - I LO i BS I st.

8:2

3:0

Łękawa Konrad - 4, Adamczyk Grzegorz - 2, Dziedzic Michał - 2, Paciorek Szczepan - 1, Matras Paweł - 1