Program edukacyjny - "ARS jak dbać o miłość?"

926
16-02-2021

Wszyscy wiemy jak trudno rozmawiać z młodzieżą o alkoholu czy narkotykach. Przekonać, że picie alkoholu czy palenie papierosów, używanie innych środków psychoaktywnych  może negatywnie wpływać na zdrowie nie tylko ich, ale również na zdrowie ich dzieci, o których jeszcze nawet nie myślą.

We współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną w Bochni od kilku lat szkoła realizuje przygotowany przez dr Krzysztofa Wojcieszka, program edukacyjny „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Uczniowie klas pierwszych w ramach godziny wychowawczej o tematyce związanej z profilaktyką uzależnień realizowali program w formie zajęć zdalnych z pedagogiem – Katarzyną Kogutowicz.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami i załącznikami, które skierowane są do uczniów i ich rodziców. Aby zgłębić temat bardziej szczegółowo można skorzystać  z poniższego linku. https://gis.gov.pl/oswiata/ars-czyli-jak-dbac-o-milosc-nowoczesna-edukacja-dla-mlodziezy-ponadgimnazjalnej-z-zakresu-profilaktyki-uzaleznien/ .

0.0
Ostatnia modyfikacja: wtorek 16 lutego 2021 16:26
Powiązane artykuły: Wycieczka programowa uczniów klas pierwszych do Krakowa ' 2023 "W służbie prawu" - udział klas mundurowych w programie edukacyjnym. Realizacja zadania grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizac Wycieczka programowa klasy II LO do Krakowa Program profilaktyczno-wychowawczy w ZS Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Harmonogram zajęć edukacyjnych z Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ZS w Żegocinie Program uroczystości 25 lecia LO. Bal Absolwenta IX edycja wymiany polsko-węgierskiej -program Nasi uczniowie w roli publiczności w programie "Mam Talent"
program

Kontakt

Żegocina 50
32-731 Żegocina

Tel/fax: 014 613 21 20
E-mail: zslgz1@wp.pl 

Regon: 851764135
NIP: 868-16-49-644

Inspektor Danych Osobowych:
Michał Skowron
E-mail: skarbnik.audyt@onet.pl