II edycja II edycja

II EDYCJA WYMIANY – Żegocina 01.10.2007r.-05.10.2007r.

Uczestnicy wymiany- résztvevők:

Uczniowie- diákok:

Joanna Maśko, Dorota Dudek, Lidia Zapiór, Joanna Dudziak, Małgorzata Bielak, Anna Tobiasz, Weronika Marzec, Anna Adamczyk, Kamila Jędrzejek, Jolanta Fąfara, Weronika Giza, Bartłomiej Filipak, Joanna Giza, Agata Głuc, Justyna Długopolska, Patrycja Janiczek, Wioletta Sajdak, Magdalena  Łękawa, Ewelina Sajdak, Karolina Janiczek, Magdalena Gajewska, Robert Szpilka, Aneta Łękawa, Agnieszka Frączek, Justyna Paruch, Justyna Ziółkowska, Krystyna Tynka, Monika Zimirska, Waldemar Knurowski.

Hoffner Tamás, Csepregi Mátyás, Fekete Bálint, Mohay Balázs, Gyulyás Erik, Wittek Dániel, Bujanovics Rudolf, Vásárhelyi Szabolcs, Katona László, Szabó Donát, Rátkai Vilmos, Szeibel Günter, Dóczy-Székely Árpád, Kovács Csaba, Bánkúti Ádám, Holcz Ágnes, Hartai Henrietta, Vida Gyöngyvér, Vörös Judit, Prikaczina Alíz, Zalavári Fruzsina, Jákfalvy Kata, Juhász Enikő, Forczek Judit, Janzsó Nóra, Kalauz Barbara, Farkas Renáta, Schumicki Mária, Tolnai Veronika, Gólya Gabriella, Pokorny Anna, Radó Vilma, Rauscher Anita, Kurucz Adrienn, Őry Luca, Antal Zsófia, Müller Kinga, Nilka Annamária, Balajthy Anna, Moravcsik Kinga, Gyulavári Annamária

 

Nauczyciele- tanárok- :

 P. Katarzyna Sutor,  P. Agata Pławecka, P. Wojciech Wrona

P. Csilla Pribenszky Móriczné, P. Beáta Boga, P. Miklós Király, P.Andrea Zsolt Péterné Tóth

Zwiedziliśmy: Kraków, Wadowice, Auschwitz i Birkeanu, Zakopane.

1

Wspólna zabawa w auli szkolnej.

2

W Dolinie Kościeliskiej.

3


Pożegnanie.

4

Z Kroniki SU.

5

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach- Kaplica Węgierska